خط مشی رازداری سامانه کاربران آموت:

نرم افزاری آموت مراتب سپاس و قدردانی خود را از کاربران گرامی که از سرویس ها و نرم افزارهای آموت استفاده می کنند را دارد.
مسئولیت نگهداری از اطلاعات شما کاربران گرامی مسئولیت بزرگی می باشد و نرم افزاری آموت همواره تلاش خود را در جهت محافظت از آن ها انجام می دهد و هدف از این خط مشی رازداری اینست که شما بدانید چه اطلاعاتی، چرا و چگونه جمع آوری می گردد و شما چطور می توانید اطلاعاتتان را بروزرسانی و مدیریت نمایید.

  1. نرم افزاری آموت متعهد می گردد از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را محرمانه تلقی کند. البته به استثنا مواردی که به موجب قانون مجبور به ارائه ی دسترسی موردی به نهادهای قانونی باشد.
  2. نرم افزاری آموت تمامی سعی و تلاش خود را در جهت حفظ و صیانت از اطلاعات شما کاربران گرامی به عمل خواهد آورد و البته چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد ، مسئولیتی برعهده ندارد.
  3. در سامانه کاربران آموت هر موبایل به عنوان یک نام کاربری می باشد و حق واگذاری نام کاربری به فرد دیگر و استفاده از نام کاربری افراد دیگر را ندارید.
  4. تمامی روش ها و پروتکل های به کار رفته در ارتباطات بین سامانه های مختلف نرم افزاری آموت از امنیت بالا برخوردار می باشد.
  5. نرم افزاری آموت مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری ، که در حین استفاده از این سرویس بوجود آمده است را ندارد و نمی پذیرد.
  6. تمامی تغییرات مهم از طریق راه های ارتباطی مختلف (به صلاحدید نرم افزاری آموت) ، به کاربران گرامی اطلاع رسانی می شود. شایان ذکر است در نظر داشته باشید حق اینکه بدون اطلاع قبلی تغییراتی در سرویس انجام پذیرد و یا دسترسی به بعضی یا تمامی بخش های سرویس قطع شود ، برای نرم افزاری آموت محفوظ می باشد.
  7. در صورت بروز شرایط فورس ماژور (زلزله، سیل و ...) و پیش آمد های خارج از کنترل آموت که منجر به قطع سرویس و قطع ارائه ی خدمات می گردد، تا زمان برطرف شدن فورس ماژور ، این قرارداد به حالت تعلیق در خواهد آمد.

با یک نام کاربری و رمز عبور

از کلیه خدمات و محصولات نرم‌افزاری آموت بهره‌مند شوید