سیستم ورود یک پارچه آموت چیست و چگونه امنیت و تجربه کاربری را بهبود می بخشد؟

پسوردهای خسته کننده، تعدد و فراگیر شدن سرویس های ابری آموت و ساده سازی کار توسعه دهندگان، همه و همه به رشد سرویس AmootID انجامید.
ورود یکپارچه و اعتبار سنجی با حساب کاربری آموت به معنای تأیید هویت کاربر است که برای دسترسی به برنامه های متعدد استفاده می شود. زیبایی آن در سادگی اش نهفته است؛ این سرویس یکپارچه، اعتبار و هویت شما را مرحله به مرحله بر روی یک پلت فرم تعیین شده و امنیتی به صورت آنلاین و در لحظه تأیید می کند و شما را قادر می سازد تا از خدمات بسیاری استفاده کنید.
در سطح سازمانی؛ یک سازمان می تواند از AmootID استفاده کند تا به کاربرانش اجازه ورود به اپلیکیشن های اختصاصی و یا سیستم داخلی خود و ... را بدهد. با سرویس AmootID خطر فراموش کردن، لو رفتن و یا استفاده از پسوردهای ضعیف به شدت کاهش می یابد.
پیش رفتن جامعه به سمت سرویس های ابری، هم یک فرصت است و هم یک تهدید. بر اساس تحقیقی که به تازگی صورت گرفته است، سازمان ها در سال 2017، به طور متوسط از هفده اپلیکیشن ابری برای پشتیبانی از فعالیت های IT، عملیات و استراتژی های کسب و کار خود استفاده کرده اند. جای تعجب نیست که 61 درصد سازمان هایی که در این پژوهش مشارکت داشتند، معتقدند شناسایی هویت کاربران و مدیریت دسترسی آن ها به اطلاعات-نسبت به دو سال پیش- برای شان بسیار سخت تر شده است.
" سیستم کاربری یک پارچه آموت به دلیل عدم نیاز به یوزر و پسوردهای مختلف که مشکل سرویس های ابری مختلف است به بهبود تجربه کاربری کمک می کند."

با یک نام کاربری و رمز عبور

از کلیه خدمات و محصولات نرم‌افزاری آموت بهره‌مند شوید